Planujesz ślub i wesele? Potrzebujesz wsparcia ekspertów ? Napisz do nas i zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się jak najszybciej.

Znajdziesz mnie na Instagramie
@jolantaogrodzka_pl

Kontakt

+48 600 812 594

biuro@jolantaogrodzka.pl

Jesteśmy dla Ciebie w Rzeszowie

Facebook
Instagram
  •  Wedding   •  Diabeł tkwi w szczegółach

Diabeł tkwi w szczegółach

„Diabeł tkwi w szczegółach” – wprawdzie nie ma tutaj mowy o żadnym diable :), ale sens jest taki sam jak w przytoczonym przeze mnie przysłowiu. Osoba Panny Młodej ma wręcz błyszczeć na swoim ślubie i nie chodzi tylko o suknię czy fryzurę, ale też o dodatki, które będą stanowić wykończenie całej stylizacji i nadadzą końcowy efekt WOW.

Odpowiednio dopasowana biżuteria — bo to o niej mowa — jest niezwykle ważnym elementem stroju. Doda każdej pannie młodej elegancji, szyku i klasy, a także pewności siebie. Naszyjniki, kolczyki czy pierścionki kunsztownie oprawione w złoto, czy srebro bez wątpienia dodadzą blasku i sprawią, że nawet przy kroju najprostszej sukni będziesz wyglądać jak milion dolarów.

Moja rada — jeśli Twoja suknia jest bardzo „bogata” — posiada mnóstwo koronek, błyskotek i świecidełek to wtedy biżuteria powinna być bardziej subtelna i delikatna.

Biżuteria oprócz tego, że jest bezkonkurencyjna w kontekście wykończenia naszej stylizacji ma również na celu podkreślić Twój osobisty charakter i osobowość. 

Zapewne nie we wszystkim czujesz się swobodnie i komfortowo. Sama nie założyłabym na siebie np. pereł 🙂

Warto poświęcić trochę czasu na odpowiednie dopasowanie jej do okoliczności i do całej stylizacji — nie zapominając o naszej osobowości. Jeśli wydaje Ci się, że nie podołasz — bez obaw! W zakresie doboru biżuterii pomogą Ci prawdziwi profesjonaliści, których znajdziesz właściwie w każdym profesjonalnym salonie z biżuterią.

Biżuteria — jej symbolika i znaczenie.

Czy wiecie, dlaczego podczas zaręczyn wręczamy wybrance pierścionek? Otóż symbolizuje on płodność, wierność i trwałość. Początkowo wykonywany był z żelaza, później robiono go już ze złota, a jego tradycja sięga od czasów starożytnego Rzymu.

Obrączka ślubna natomiast stanowi dowód miłości i wierności małżeńskiej, noszona na palcu jest znakiem dla innych, że dana osoba pozostaje w stałym związku. Samym małżonkom ma przypominać o przysiędze małżeńskiej. Mimo iż na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy, biżuteria ma ogromne znaczenie.

Zostaw odpowiedź