Planujesz ślub i wesele? Potrzebujesz wsparcia ekspertów ? Napisz do nas i zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się jak najszybciej.

Znajdziesz mnie na Instagramie
@jolantaogrodzka_pl

Kontakt

+48 600 812 594

biuro@jolantaogrodzka.pl

Jesteśmy dla Ciebie w Rzeszowie

Facebook
Instagram
  •  Wedding   •  Niezawodne sposoby na zorganizowanie zaręczyn

Niezawodne sposoby na zorganizowanie zaręczyn

Zaręczyny to bez wątpienia jeden z najważniejszych i najbardziej magicznych momentów w naszym życiu.

„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć. Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć”

Przyjęto, że to mężczyzna oświadcza się swojej wybrance w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy. Całe wydarzenie zależne jest właśnie od Niego. Dlatego tak istotne jest przygotowanie się do tego w sposób bardzo skrupulatny i przemyślany. Sposobów na zaręczyny jest całe mnóstwo — od tradycyjnych po niekonwencjonalne. To ile energii włożysz w przygotowanie tego, jakże szczególnego dnia — zostanie zapamiętane przez Twoją ukochaną na całe życie. Dlatego bez względu na okoliczności i Twój pomysł — zrób to wyjątkowo dobrze!

Zaręczyny w restauracji

Jeśli jesteś tradycjonalistą, prawdopodobnie wybierzesz romantyczną kolację, kwiaty i wino — ta formuła zawsze się sprawdza. Jest bezpieczna ! Na ten dzień postaraj się wybrać stosunkowo wcześniej Waszą ulubioną restaurację albo taką, której dania nie zaskoczą Cię w negatywny sposób. Istotnie ważna będzie współpraca z personelem restauracji. Plan finału możesz ustalić wcześniej z managerem. Możesz na przykład poprosić o to, aby pierścionek został dostarczony wraz z deserem. Jeśli obsługa zostanie odpowiednio wcześniej poinformowania o kolacji zaręczynowej, wówczas może Was miło zaskoczyć pięknym wystrojem stołu — warto o tym pamiętać ! W lokalu powinien panować romantyczny klimat, najlepiej z muzyką stosowną do okoliczności. Na stole nie może zabraknąć świeżych kwiatów i świec, a także wina, które nieco rozluźni atmosferę 🙂 Twój strój musi być szczególnie dopieszczony, gdyż okoliczności i miejsce tego wymagają. Zadbaj więc o szczegóły swojego ubioru oraz całego wizerunku — włosy, perfumy. Postaraj się przynajmniej na dzień przed całym wydarzeniem stworzyć między Wami wyjątkową atmosferę. Dzięki czemu będziesz spokojny o reakcję swojej wybranki na wieść o ślubie.
Po kolacji koniecznie zabierz swoją narzeczoną na romantyczny spacer przy blasku księżyca, na którym będziecie rozkoszować się tą wyjątkową chwilą.

Zaręczyny na wakacjach

Jest to ostatnio bardzo modne rozwiązanie. Urlop, rozluźnienie i cudowna atmosfera niewątpliwie sprzyjają zaręczynom. Pomysłów na romantyczny wyjazd jest co niemiara. Najbardziej popularnym miastem od wielu lat jest bez wątpienia Paryż. Któż z nas przynajmniej raz w swoim życiu nie marzył o romantycznych oświadczynach pod wieżą Eiffela ? Od lat to miasto jest niekwestionowaną stolicą miłości. Więc nikogo nie dziwi fakt, że pary najczęściej decydują na ten kierunek.
Drugie miejsce zdecydowanie zajmuje Wenecja — szum wody, kołyszące się na wietrze łodzie i setki magicznych mostów — to obraz niczym z bajki. Romantyczne miasto oferuje cudownie oświetlone restauracje oraz piękne gondole i podróżujących nimi zakochanych. Wenecja to bez wątpienia wysoki poziom, na który zdecydowanie warto się skusić.
Oczywiście zarówno w Polsce, jak i na świecie jest mnóstwo ciekawych miejsc i kierunków na zorganizowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Zależy to wyłącznie od Waszych funduszy oraz upodobań.

Szalone zaręczyny

Jeśli Ty i Twoja wybranka kochacie adrenalinę, to ten rodzaj zaręczyn będzie dla Was idealny. Skok na bungee — to dość nietypowy sposób, ale może sprawić nie lada frajdę i emocjonalną eksplozję. Najbardziej emocjonujące są ostatnie sekundy przed skokiem — i to właśnie ten moment jest najlepszy na zaręczyny.
Lot paralotnią — czyli zaręczyny w chmurach. Brzmi świetnie — prawda ? Uważaj, tylko aby pierścionek nie wyślizgnął Ci się z dłoni ! Jeśli jednak masz wątpliwości co do swojej zręczności, to koniecznie poczekaj, aż znajdziecie się już na ziemi.
Jeśli jednak kochacie wodę i jest to Wasz ulubiony sposób na spędzanie czasu — zróbcie to pod wodą, podczas nurkowania. Świetnym pomysłem będzie umieszczenie pierścionka w butelce. Gdy wybranka zobaczy, co jest w środku, będzie najszczęśliwszą kobietą na ziemi.

Jak widzisz, sposobów na zaręczyny jest cała masa. Te i inne pomysły będą równie udane, pod warunkiem, że włożysz w nie całe swoje serce. Powodzenia!

Zostaw odpowiedź