Planujesz ślub i wesele? Potrzebujesz wsparcia ekspertów ? Napisz do nas i zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się jak najszybciej.

Znajdziesz mnie na Instagramie
@jolantaogrodzka_pl

Kontakt

+48 600 812 594

biuro@jolantaogrodzka.pl

Jesteśmy dla Ciebie w Rzeszowie

Facebook
Instagram
  •  Wedding   •  Zrób wszystko, aby nie stać się Bridezillą

Zrób wszystko, aby nie stać się Bridezillą

Dzień ślubu zbliża się nieubłaganie, a Ty w natłoku przygotowań — bezgranicznie zatracona — nie zauważasz, że oprócz ślubu i wesela życie płynie jak dotychczas. Twoje postrzeganie świata (nawet nie wiesz, w którym momencie) — nabrało zupełnie innego wymiaru. Ludzie, których kochasz, nagle zaczynają Cię drażnić. Uważasz, że nie rozumieją Twojego trudnego położenia. Nie zauważasz, że każdą rozmowę sprowadzasz do jednego tematu, a Twój ślub stał się już tylko kolejnym problemem, z którym należy się jak najszybciej uporać. Przecież nie tak miały wyglądać przygotowania do najpiękniejszego dnia w Twoim życiu!

Kim lub czym się Bridezilla?

Bridezilla to nikt inny, jak trudna do zniesienia panna młoda, która temat ślubu i wesela przedkłada ponad wszystko. Tłumacząc na nasz język: “bride” oznacza pannę młodą, natomiast końcówka “zilla” — to po prostu godzilla. Nazwa ta charakteryzuje niejako “potwora”, który konsekwentnie — nie zważając na nic — dąży do osiągnięcia swojego celu. W tym przypadku celem jest ślub i wesele, który został skrzętnie zaplanowany przez osobę Panny Młodej, a ta nie pozwoli, aby cokolwiek stanęło na drodze do osiągnięcia jej wymarzonej wizji. Kiedy Panna młoda popadnie w ten ciężki stan, każda niespodziewana sytuacja może sprawić, że nastąpi atak z jej strony, co może nieść za sobą niemiłe konsekwencje.

Zastanów się, czy warto brać wszystko na swoje barki?

Śluby potrafią być bardzo stresujące. Zanim zdecydujesz się na jego samodzielne przygotowanie, zastanów się kilka razy. Być może warto zatrudnić profesjonalistę w tej dziedzinie? A sprawy związane z organizacją i dniem uroczystości oddać w odpowiednie ręce. Dzięki temu skupisz się wyłącznie na sobie i Twoim ukochanym.
Spokój w tak ważnym dniu jest bezcenny!

Zostaw odpowiedź