Planujesz ślub i wesele? Potrzebujesz wsparcia ekspertów ? Napisz do nas i zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się jak najszybciej.

Znajdziesz mnie na Instagramie
@jolantaogrodzka_pl

Kontakt

+48 600 812 594

biuro@jolantaogrodzka.pl

Jesteśmy dla Ciebie w Rzeszowie

Facebook
Instagram
  •  Wedding   •  Boho to absolutny hit!

Boho to absolutny hit!

Styl boho powrócił w wielkim hukiem. Od kilku sezonów zdecydowanie króluje na weselach. Stanowi mieszankę hipisowskiego luzu i lat 60. Posiada elementy ekologiczne, etniczne, a nawet ludowe. Do tego wszystkiego zachwyca bohemowską nonszalancją.

Za co tak kochamy styl boho?

Przede wszystkim kochamy go za cechy hipisowskiej swobody, cygańskiej wolności i ekstrawagancji. Stanowi połączenie kultur Afryki, Ameryki południowej i Australii — co czyni go niezwykle ciekawym i nieszablonowym.
Polecany jest głównie parom, które poprzez otoczenie pragną wyrazić samych siebie, a sztampowe wesela są dla nich zbyt nudne…

Czy wiesz, gdzie najlepiej prezentuje się boho?

Ponieważ ten styl kocha barwy ziemi, kwiaty i zieleń oraz wszystko, co związane jest z naturą, to jego naturalnym otoczeniem jest bez wątpienia plener. Jak zapewne wiemy, śluby i wesela w plenerze należą do najbardziej urokliwych, a szczególnie te, które zostały wystylizowane na styl boho. Decydując się na niego mamy szeroką gamę możliwości, ponieważ w dekoracjach możemy użyć wiele pozornie niepasujących do siebie elementów, które jeśli zachowamy pewną spójność, odwdzięczą się końcowym efektem „wow” – przypominającym dekoracyjne dzieło sztuki.

Dzisiejsze pary młode coraz częściej uciekają od chłodnych murów, bezdusznej szarości i zimnej bieli sal weselnych, aby ten wyjątkowy dla nich dzień spędzić w miłej i lekkiej atmosferze, na łonie natury i w gronie najbliższych sobie osób. Styl boho im to umożliwia, tworząc zjawiskowy obraz jak z bajki.

Boho we wnętrzach sal weselnych

We wnętrzach dekorowanych w tym stylu powinny dominować barwy zieleni i naturalne kolory. Dobrze, jeśli do dekoracji wykorzystamy akcenty roślinne, elementy drewna, wszelkiego rodzaju dekoracje typu handmade, które idealnie wpasują się w tę stylistykę, plecione meble, poduszki, makramy, łapacze snów i inne czarujące elementy dekoracyjne z etnicznymi wzorami.

Suknia ślubna w stylu boho

Styl boho skradł serce niejednej panny młodej na całym świecie. Dedykowany jest osobom z artystyczną duszą, kochających wolność i swobodę.
Suknia ślubna w stylu boho to hit ostatniego sezonu, który zapewne zostanie z nami na dłużej. Powinna być lekka, zwiewna i nieprzylegająca do ciała. Pięknie prezentuje się ze spływającymi na ramiona falbanami, dzięki którym tworzy romantyczny, uwodzicielski Look. Niezbędnym elementem stroju panny młodej jest wianek na głowie i luźny bukiet kwiatów trzymany w dłoniach.

Zostaw odpowiedź