Planujesz ślub i wesele? Potrzebujesz wsparcia ekspertów ? Napisz do nas i zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się jak najszybciej.

Znajdziesz mnie na Instagramie
@jolantaogrodzka_pl

Kontakt

+48 600 812 594

biuro@jolantaogrodzka.pl

Jesteśmy dla Ciebie w Rzeszowie

Facebook
Instagram
  •  Wedding   •  Zmieniające się zwyczaje i trendy ślubne w Polsce

Zmieniające się zwyczaje i trendy ślubne w Polsce

Od jakieś czasu zauważamy ogromne zmiany na polskich uroczystościach ślubnych i weselnych. Zdecydowana większość panujących dziś trendów przyszła do nas z zachodu, a ich obecność zmieniła całkowicie wyraz polskiego wesela…

Śluby w plenerze — niewątpliwie zachwycają swoim fotogenicznym charakterem. Mogą odbyć się na plaży, w górach, w lesie, w ogrodzie i tam, gdzie tylko zapragniesz. Stwarzają cudowną atmosferę i urzekają niesamowitymi dekoracjami z kwiatów.
Ten rodzaj uroczystości daje nam możliwość poczucia promieni słońca na twarzy, lekkiego powiewu wiatru, a także szumu wody i śpiewu ptaków… kto z nas nie marzy o ślubie w bajecznie pięknej scenerii na łonie natury?

Kolor przewodni — nieodłączny dziś element każdego wesela, idealnie tworzy spójną całość wszystkich dekoracji i stroju pary młodej. Wybierając kolor przewodni, możesz wziąć pod uwagę np. porę roku, upodobania kolorystyczne, które odzwierciedlają Twój styl i osobowość, czy też charakter uroczystości, który chciałabyś uzyskać.

Atrakcje weselne

Dzięki nim z pewnością zaskoczysz Swoich gości. Sprawisz, że Twoje wesele będzie niezapomniane i niepowtarzalne.
Wypuszczanie gołębi, lampiony, pokazy taneczne, fontanna czekoladowa, Foto lustro Shine czy barman serwujący egzotyczne drinki… to tylko część z najbardziej popularnych propozycji, które mogą być świetnym urozmaiceniem Twojego wesela.
Z ich udziałem nie ma szans na jakąkolwiek nudę.

Oprawa muzyczna ślubu

Jeśli marzysz o tym, aby Twoja uroczystość na długi czas zawitała w pamięci wszystkich uczestników ślubu, miała charakter wyjątkowy i wzruszający, zastąp tradycyjne granie w Kościele przez organistę bardziej romantyczną oprawą muzyczną z udziałem klasycznego instrumentarium.
W Internecie mamy ogromny wybór propozycji oprawy muzycznej ślubu np. popularny kwartet smyczkowy, flet poprzeczny, trąbka czy wiolonczela – dla bardziej odważnych dostępne są również saksofony, które podkreślają nowoczesny charakter uroczystości.

Orszak druhen i drużbów

Stroje druhen są w tym samym kolorze, podobnie jest ze strojami drużbów. Cała stylizacja powinna nawiązywać do koloru przewodniego wesela.

„bridal shower”

Pierwsza druhna organizuje wieczór panieński “bridal shower”dla przyszłej panny młodej. Podczas tego przyjęcia panna młoda obdarowywana jest upominkami od uczestniczek imprezy.

”wedding registry”

Zdarza się, że nowożeńcy nie chcą otrzymać prezentów w formie tzw. koperty, wybierają się więc do wybranych sklepów, skanują kody kreskowe przedmiotów, które chcieliby otrzymać w prezencie ślubnym i przesyłają je swoim gościom. Dzięki temu mają całkowitą kontrolę nad swoimi prezentami.

Zostaw odpowiedź